Harmonie mezi mužskou energií (strategiemi) a ženskou energií (intuicí, která nás vede zpět k nám samotným) jsou klíčem k úspěšném podnikání v lehkosti a radosti.


Lucie Galle, Dis.


 


Jsem laskavá mentorka a koučka harmonického podnikání.  Podpořím tě, inspiruji tě a budu tě motivovat na tvé podnikatelské cestě. Specializuji se na strategie, mindset a rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií v podnikání.


Moje hodnoty:


Autenticita, Harmonie, Laskavost, Svoboda, Rodina, Příroda.


 Poslechni si můj rozhovor pro Svět podnikatelek nejen o mojí cestě k harmonickému podnikání.“Ženy jsou největší nevyužitou zásobou talentů na světě.” Hilary Clinton

Chceš, abys ve svém podnikání cítila harmonii a lehkost?

Chceš, aby ti získávání klientů šlo přirozeně bez pocitu tlaku?

Chceš se ukotvit ve své síle a naučit se pracovat se svou myslí a emocemi?

Chceš podnikat v souladu sama se sebou?

Pomůžu ti nastavit tvé podnikání tak, abys měla v rovnováze ženskou a mužskou energii.

Základní rozdělení podnikatelské energie:

Mužská energie (strategie) a ženská energie (intuice, kreativita.)


Mužská energie


Jsi typ podnikatelky, která jede více v mužské energii?


Tlačíš moc na pilu, jsi vyčerpaná a výsledky se nedostavují?Prostě jedeš moc na sílu a výkon.


Potřebuješ posílit ženskou energii (intuici) ve svém podnikání.


Nalezneme společně znovu cestu k tobě samotné, do tvého nitra. Posílíme tvé sebevědomí, odhalíme bloky a limity. Probudíme tvou kreativitu. Naučíš se naslouchat svému srdci a tělu, protože všechny odpovědi, které hledáš ve svém podnikání i v životě máš sama v sobě.


A co o naší spolupráci říká Lenka:


“Díky Lucce jsem si uvědomila, že moje pochybnosti o sobě jsou naprosto liché a zbytečné. Vždy dokážu udělat to, co je třeba, a i když jsem to dřív nedělala, není to pro mě teď žádný problém. Objevila jsem v sobě kreativitu, otevřenost a autenticitu a odolnost vůči chybám. Byl to velmi dobře investovaný čas i peníze. Máte-li nějaký záměr nebo cíl a nedokážete s ním pohnout, nezůstávejte na něj sami. Lenka Kačerková.”


Ženská energie


Jsi typ podnikatelky, která jede více v ženské energii?


Lítáš věčně v oblacích, ale tvé podnikání nemá žádný pevný řád nebo systém?


Prostě se řídíš hlavně svou intuicí, ale dlouhodobě ti to nefunguje.


Potřebuješ trochu uzemnit a posílit mužskou energii (strategie) ve svém podnikání.


Nesnášíš strategie a když tohle slovo slyšíš, tak ti vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Chápu tě, ale bez nějaké strategie, systému nebo řádu nebude tvé podnikání fungovat a stane se z něj jen drahý koníček. A to přece nechceš?


Najdeme společně strategii, systém nebo strukturu s kterou budeš v souladu a bude ti dávat smysl. Tak jako s mojí klientkou Elen, která měla při slově strategie osypky. Dostala se, ale do fáze, kdy chtěla vydělávat víc a s menším úsilím. A tak mi dala důvěru a tady jsou její slova:


“Jasná strategie mně dala potřebný směr a jistotu v mém podnikání. Věděla jsem přesně krok za krokem, co musím udělat. Posílila mé sebevědomí a díky tomu se počet mých klientů začal navyšovat. To, co jsem už nevěřila, že se opravdu stane se začalo dít. Jsem moc spokojená.” Elena Petrus


Našla jsi se v některé z energií a víš, že potřebuješ vnést do svého podnikání rovnováhu? 

Pak už na nic nečekej a napiš si o konzultaci zdarma.


Chceš si rezervovat konzultaci zdarma a dozvědět se, zda je pro tebe spolupráce se mnou vhodná?

 


Na konzultaci nezávazně probereme, co řešíš a jak ti mohu pomoci tvůj problém vyřešit. Pokud si sedneme, domluvíme se na spolupráci. Pokud ne, tak je to taky úplně v pořádku.

Pokud budu mít pocit, že ti nedokážu 100% pomoct, své služby ti nabízet nebudu. Maximální výsledky mých klientů jsou pro mě na prvním místě.


 

Rezervovat konzultaci zdarma

Reference na 3měsíční individuální spolupráci k nastavení harmonického podnikání v souladu s tebou samotnou a strategické konzultace.Když jsem před 3 měsíci vstupovala do individuálního koučinkovo – mentoringového programu k nastavení podnikání, nevěděla jsem moc, co mě čeká. Ne proto, že by mi Lucka vše dopředu nevysvětlila, ale protože celý život se pohybuji v jiném oboru, znám diagnózy, léčebné postupy, vím, co je infuzní pumpa 😀. Ale jak se definuje a hledá ( a nachází!) cílový klient, jaké jsou strategické postupy k dosažení cíle, jak si upřesnit svou vizi,… to jsem netušila! O to víc si cením trpělivosti a přátelského přístupu Lucky, která naštěstí o mém oboru a pomáhající profesi ví sama dost. Možná i proto mě velmi podpořila a povzbudila v mém záměru, protože je jí lidsky blízký. Po třech měsících mám Fb skupinu ( Doprovod blízkého ), jasnější cíl a přesnou představu o cílovém klientovi. Také jako člověk, spíše introvert, mám o trošku víc sebevědomí a také přehled, na kterých silných i slabých stránkách chci dále pracovat 🥰. S Luckou jsme se scházely jednou týdně online, ta hodina vždy velmi rychle utekla, protože jsme moje téma probíraly nejen z pohledu podnikání, ale i z pohledu lidského, se vší empatií a vědomím, že moje téma paliativní péče je velmi citlivé a není pro mne jiné cesty než jej i citlivě podávat a sdílet s ostatními. Takže pokud mohu doporučit někoho, kdo rozumí jak podnikání, svému oboru a zároveň má lidské kvality, včetně empatie a touhy pomáhat, doporučuji jednoznačně Lucii Galle ❤️

Olga Tauberová

Průvodce pečujících, paliativní sestra


Dnes jsem měla skvělou možnost setkání s Lucie Galle 💙 . Lucky energie mi hned neuvěřitelně sedla a během povídání na mě působila její upřímná lidskost a podpora, a taky velký rozhled a zkušenosti 💙 . Byla úžasně ukotvená ve své síle. “Aha” momenty jsem si musela sepsat, bylo jich tolik, a všechny zásadní, a kousek její energie jsem si s dovolením odnesla sebou 🤩 .Děkuji moc za velmi přínosný rozhovor a jsem si jistá, že nebyl poslední 💐 .

Kateřína Škodová

Průvodce sebepoznáním


Moc děkuji Lucie Galle za dnešní konzultaci! Jak to tak bývá, tak si na ni člověk na spoustu věcí sám odpověděl, ale bez dobře volených Lucčiných otázek by mi to trvalo déle 🙂 A hlavně na “aha moment”, kdy mi došlo, že vlastně míříme na jinou cílovou skupinu než naše výrazně větší konkurence – s tím, jak se proti ní vyhranit/odlišit se od ní, jsme strávili spoustu času a ono to vlastně nebylo potřeba 😃 Ještě jednou díky, Lucko!

Petr Slavík

Affiliate online marketing


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.


Zjistit více

Povolit video

Vždy povolit Youtube videa

Elena Petrus

Emoční koučka


S Lucií jsem navázala spolupráci, protože jsem chtěla nastartovat podnikání. Roky jsem se tímto trápila, nedokázala se posunout a hodně jsem o sobě pochybovala. Při každé konzultaci Lucie kontrolovala můj vztah k zadanému cíli a to mi přišlo naprosto skvělé a moc mi to pomáhalo. Lucie mi tak omezila možnost uhnout z cesty, pro kterou jsem se rozhodla. Díky Lucce jsem si uvědomila, že moje pochybnosti o sobě jsou naprosto liché a zbytečné. Vždy dokážu udělat to, co je třeba a i když jsem to dřív nedělala, není to pro mne žádný problém. Objevila jsem v sobě kreativitu, otevřenost a autencititu a odolnost vůči chybám. Byl to velmi dobře investovaný čas i peníze. Máte-li nějaký záměr nebo cíl a nedokážete s ním pohnout, nezůstávejte na něj sami. Je skvělé, když vás někdo na cestě podpoří. Mít na cestě parťáka, se kterým si můžete promluvit o pochybnostech, sdílet potíže a problémy je nedocenitelné.

Lenka Kačerková


Lucku jsem oslovila, protože jsem věděla, že právě u ní najdu to, co potřebuji – podporu koučky i mentorky a hlavně pomoc se svým zásekem na podnikatelské online cestě. Zjistila jsem díky ní spoustu zásadních informací, které mi stály v cestě – např. že má ideální klientka stále není popsaná dostatečně detailně a musím se více zaměřit na problémy, které řeší. Teď už vím, že jsem sice mířila někam doprostřed, ale pořád ne do černého. Od Lucky jsem také dostala spoustu tipů, které mě dostatečně zviditelní. A hlavně jsem vděčná za psychickou podporu a uklidnění, že je to proces, který trvá. Déle, než jsem si myslela. Moc děkuji, Luci! Těším se, až se naše cesty zase střetnou. 😊

Iveta Hatlová

Koučka životní změnou


S Luckou jsem absolvovala mentoring/koučink. Řešily jsme v rámci mého podnikání nastavení funkčního systému. Tvořím aktuálně online kurz na zvýšení sebevědomí a uvědomila jsem si, jak je pro mě důležitý prostor, ve kterém tvořím. A dále nastavení milníků na mé strategické mapě, které mi dají svobodu a zároveň deadline pro realizaci. Můj obývák je jak po papírovém výbuchu s jasně vymezenými hranicemi a já jsem moc spokojená. Oceňuji Lucky schopnost ptát se opakovaně, důrazně a přesto s citem, abych odešla se svou spokojenou variantu.😊

Marcela Rešlová

Terapeutka, koučka

Reference na 3měsíční individuální program k nastavení spolupráce a společného podnikání: Ve 2 se to lépe táhne. S Luckou jsem měla možnost se poznat přes moji skvělou kolegyni a kamarádku Káťu. Začínaly jsme společně rozvíjet svůj vlastní projekt a Káťa dobře vycítila, že by bylo skvělé se spojit s koučem, který by nás na začátku mohl dobře nasměrovat, ať už projekt samotný a nebo naše společné fungování. Nastoupily jsme tedy na společnou tří měsíční cestu koučinku. Hned na začátku jsem pochopila, že musím zbrzdit a moje očekávání rychlého startu bylo nereálné. A těchto AHA momentů bylo více. Jsem velice vděčná, že nás Lucka svými otázkami a postupem navedla na to, jak chceme opravdu vést náš projekt, jak správně zacílit na naší klientelu, jak správně fungovat mezi sebou s Káťou a přitom nesejít z cesty a jít si za svým vysněným cílem.

Lucie Francová

Ředitelka školy Splněných přání


Souhlasím se vším, co Lucka napsala. Za sebe mohu říci, že mi Lucka pomohla podívat se na můj způsob uvažování z jiné perspektivy. Svými, někdy i nepříjemnými otázkami, mě posouvala kupředu nejen v rámci projektu, ale hlavně v poznávání sebe sama. Spolupráce ve dvou s sebou nese mnoho různorodých momentů a výzev a Lucka nám pomohla se navzájem chápat, respektovat a posouvat vpřed. Dodala mi jistotu v oblasti intuice. Když prostě cítíte, že něco nesedí, není dobré to lámat přes koleno, ale zastavit se a přijít na to, co vám nesedí. Lucčiny rady jsou pro mne osobně velmi cenné a budu na ně vzpomínat i v mnoha jiných oblastech.

Kateřina Volková

Copywriter


Moje služby:

Strategické konzultace:

Jsi zaseklá a nevíš jak dál? Potřebuješ nastavit další kroky ve svém podnikání strategicky a efektivně? Individuální strategická konzultace (60 minut) cena 2500,- Kč (90 minut) cena 3000,- Kč Chceš si efektivně a strategicky nastavit třeba celý online kurz, kampaň nebo cokoliv jiného? Potom mám pro tebe zvýhodněný balíček 6 strategických konzultací. Cena 12 000,-Kč

Chci si zakoupit konzultaci

7 jedinečných kroků k harmonickému podnikání.

Nevíš, jak své podnikání uchopit a potřebuješ ho nastavit od začátku anebo přenastavit tak, aby bylo autentické, v souladu s tebou samotnou. Potřebuješ dát do rovnováhy mužskou a ženskou energii ve svém podnikání? Vybudovat důvěru sama v sebe a svou expertízu. Najít svou jedinečnou strategii v souladu s tebou samotnou. Pak je pro tebe moje individuální spolupráce. Podíváme se do hloubky na to, jak si stojíš ve svém podnikání. Znovu si správně nastavíš svou vizi a své cíle. Buď úplně od začátku, pokud začínáš. Pokud už podnikáš tak ji přenastavíme tak, aby byla v souladu s tebou samotnou. Budeme pracovat s tvou myslí a emocemi, aby ti zbytečně neházely klacky pod nohy na tvé podnikatelské cestě. Díky 7 jedinečným krokům nastavíme tvé podnikání v harmonii, lehkosti a efektivitě.

         Cena na vyžádání.


Chci konzultaci k programu zdarma

Ve 2 se to lépe táhne (program pro více partnerů).

Jsi týmová hráčka a chceš se pustit do spolupráce s někým dalším? Nejsi si jistá, jak spolupráci uchopit a bojíš se, abys nenarazila? Podíváme se na to, zda jsou vaše vize a cíle v souladu. Ukotvíte si své role v rámci společného projektu, aby se každá z vás mohla dále rozvíjet. To ti může ušetřit v budoucnu hodně času a zklamání. Nepovedená spolupráce tě může zablokovat na dlouhou dobu, a to ani nemluvím o tom, že tě může stát taky dost peněz. Proto je vždycky lepší jít do společných projektů připravena. Naučíte se také vzájemnému respektu a nastavíte se komunikaci, která zvýší vaši efektivitu.

Chci konzultaci k programu zdarma

VIP. den

Chceš se mnou strávit celý den od 9:00 – 18:00 a získat během jednoho dne velké know how. Probereme všechny důležité aspekty tvého podnikání. Podělím se s tebou o své rituály, strategie, které používám k nastavení podnikání a vybereme tu nejlepší i pro tebe. Ukážu ti, jak pracovat se svými emocemi tak, aby ti sloužily a ne, aby tě brzdily. Potřebuješ hodně velký zápisník, protože to bude opravdu jízda. Pokud nemáš času nazbyt, tak je to ideální způsob, jak načerpat efektivní rady a techniky k tvému úspěšnému autentickému podnikání co nejrychleji. V ceně je i velký oběd a večeře v jedné z nejlepších restaurací v Praze.

         Cena na vyžádání.


Chci více informací k VIP dnu.

Kdo jsem?

Jsem žena, jejíž dary jsou vnášet do tvého života i podnikání rovnováhu, harmonii, laskavost, lehkost, odvahu a sílu. Postupy v souladu s tebou samotnou krok za krokem, které ti usnadní nejen tvé podnikání, ale i tvůj život.


Jsem žena, která ti pomůže objevit svoji sílu sama v sobě a posílit tvé sebevědomí. Otevřít se tomu, že ty jsi tvůrkyní svého života a je jen na tobě, jaký život budeš žít. Jestli najdeš odvahu vykročit na cestu za splněním svého podnikatelského snu je tak jen na tobě.


Jsem žena, která tě bude podporovat a dodávat ti sílu a odvahu na každém tvém kroku ve tvém podnikání. Jednotlivé kroky spolu nastavíme v souladu s tebou samotnou jako puzzle, které do sebe krásně zapadnou a vytvoří tvé jedinečné služby a podnikání.


Jsem žena, která vybudovala své podnikání, jak v offlinu, tak v onlinu a také spolumajitelka velmi úspěšné restaurace. Žena, která studovala strategie u expertů z celého světa.


Jsem žena, která musela padnout až na dno, aby pochopila, že život, který žije není jejím životem.


Můj příběh si přečti nebo poslechni zde: odkaz na stránku O mněVíce o mně

Dokumenty:


Obchodní podmínky

Formulář o odstoupení od smlouvy

Ochrana osobních údajů

Kontaktní údaje:


IČO: 08052336


Lucie Galle, Mrkosova 517/12, Praha 5 – Velká Chuchle, 159 00, Česká Republika


e-mail: lucie.galle@osobnirozvojprofi.cz,


podpora@osobnirozvojprofi.cz


tel: 723 267 731
FAPI: https://form.fapi.cz/?id=7b45d31d-360d-4d90-86c9-f37ba4a17e6a