Výzva ZDARMA: Naplň své touhy podnikáním.

Výzva bude probíhat 20.9. - 22.9. v FB skupině.
Přístup do skupiny dostaneš po registraci ZDARMA. Od 16.9. bude probíhat ve skupině seznamovací vlákno, aby ses tam cítila, co nejlépe.

Je výzva pro tebe?

  1. Jsi žena, která touží po tom najít v životě finanční svobodu?
  2. Jsi žena, která se chce vydat svou vlastní cestou a plně využít své silné stránky a dary?
  3. Jsi žena, která si chce konečně splnit svůj vlastní sen, a nejen plnit sny ostatních?
  4. Jsi žena, která se chce osvobodit od toho, že pořád něco musí?
  5. Jsi žena, která je připravená vzít život do svých rukou a získat svobodu díky podnikání?
  6. Jsi žena, která už podniká, ale tvé podnikání stále nefunguje tak, jak by sis přála?
  7. Jsi žena, která v podnikání teprve hledá cestu, při které bude vydělávat a zároveň se cítit dobře?

Pokud jsi si alepoň jednou odpověděla ANO, pak jsi tady správně.

Možná je tohle přesně to po čem toužíš. Chceš se vydat na cestu, na které můžeš plně využít svoje silné stránky a dary. Chceš být svojí vlastní paní a možná i trochu měnit svět k lepšímu. Chceš pomáhat ostatním a podnikat s přesahem, jenže tě vždycky zastaví strach. Strach, že to nedokážeš. Strach, že se neuživíš. Možná tě dokonce odrazují tvoji blízcí nebo tvoje okolí. Jestli, ale v hloubi duše cítíš, že tohle je tvoje cesta, pak ti ukážu, jak naplnit své sny a touhy autentickým podnikáním. Osvoboď se ze zajetí toho, co musíš a dovol si to, po čem toužíš. Není lepší doba než právě teď, kdy se otevírají nekonečné možnosti v našich životech.

Kdo tě bude výzvou provázet?

Lucie Galle

Jsem mentorka a koučka harmonického podnikání. Jako mentorka ti dokážu efektivně poradit, co funguje, a co ne. Mám zkušené oko, jak v online, tak v offline podnikání. Jsem spolumajitelkou prosperující restaurace, takže tě dokážu v podnikání nasměrovat k úspěchu
a efektivitě. Zároveň jsem i koučka s hlubokým nasloucháním a schopností ti pomoct vytáhnout z hloubky tvého nitra ty největší podklady
a pomohu ti je překlopit do podnikání. U hodně programů si platíš mentorku a koučku zvlášť. Já jsem 2v1. 🙏 Pracuji s efektivní metodou Neurokoučinku, a zároveň využívám i práci s energiemi. Vše vždy na míru tobě samotné v mém laskavém energetickém poli.

Jak bude výzva probíhat?

Výzva bude probíhat v FB skupině. (vstup dostaneš po registraci.)

  1. První den se podíváme na to, co všechno je možné, když si dovolíš jít svou vlastní cestou.
  2. Druhý den se podíváme na to, co je to autentické podnikání a zvědomíš si své touhy a sny. Podíváme se společně na život, který si přeješ žít. Pokud už podnikáš, tak si zvědomíš i svoji cestu. 
  3. Třetí den se na společném Zoomu podíváme na strachy, které ti brání se za svým snem vydat ve tvém plném potenciálu a překlopit ho do reality. Budu ti držet bezpečné pole a nemusíš mít zapnutou kameru, pokud se na to nebudeš cítit.
Něco se nepovedlo. Zkuste prosím znovu.
Registrace proběhla úspěšně.

Výzva: Naplň své touhy podnikáním.