Kdybych ti řekla, že existuje cesta, která tě dovede
k úspěšnému podnikání, ve kterém si budeš moci splnit své touhy a sny.

Chtěla bys ji znát?

Poznáš ji se mnou v rámci 3měsíčního individuálního programu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jediné, co musíš udělat je se vědomě rozhodnout, že se na ní chceš vydat.

Jaké by to bylo. následovat své touhy a najít svoji jedinečnost, díky autentickému podnikání?

Jaké by to bylo najít svojí vnitřní svobodu?

Co to vlastně je ta jedinečnost

Jedinečnost je tvá esence, tvá energie, tvé dary a silné stránky. Vše, co máš pouze ty samotná. Jedinečnost ti nikdo nemůže vzít, protože je jenom tvoje. Jedinečnost ti posílí sebevědomí a bude přitahovat ty správné ideální klienty. Klienty, kteří rádi za tvoje služby zaplatí. Klienty, kteří si budou vážit tvých schopností. Klienty, s kterými se ti bude dobře pracovat.

Co bys tomu řekla mít takové klienty?     

Jak by ses potom cítila?

Chtěla bys tohle zažít?    

Kdo by to nechtěl zažít, protože je to opravdu nádherný pocit naplnění toho, co děláme.

"Chtěla bych moc poděkovat Lucii Galle, která mě vyvedla z pralesa mých myšlenek a vizí. Posouvala mě smysluplně a s takovou lehkostí, že na konci naší 3měsíční spolupráce jsem už jsem byla plnohodnotná já jako podnikatelka a jistá ve svém počínání. Lucie má dar, který se těžko popisuje. Dokáže velmi rychle najít ztracenou nitku a napojit jí přesně tam, kam patří a dokud se spoj nezacelí a není dostatečně pevný, je celou dobu s vámi. Její vnímavost, bystrost a úsudek jsou tichoučké a jemné, stejně jako vedení jejích konzultací, ale za to extrémně transformační a učinné. Nevím, jak to dělá, ale její konzultace mě posouvaly mílovými kroky. Co vnímám jako zásadní z našich setkání, je úplné vymizení pocitu ze selhání a nedostatečnosti. Ano, když najdete to “Svoje”, není co řešit. A Lucie Galle to vaše “Svoje” ve vás dokáže objevit a postavit na nohy. A pak už se jen divíte a usmíváte."
Kateřína Černá
Konzultant logistiky a interní manager

Tak už na nic nečekej a vydej se se mnou na cestu.

Cestu, kterou budeš moct s mojí plnou podporou jednoduše a efektivně následovat.

Cestu, která ti umožní najít poklady uvnitř sama sebe.

Cestu, která ti umožní plně promítnout do podnikání tvoji jedinečnost.

Cestu, která ti umožní se plně usadit sama v sobě a svém podnikání.

 Cestu, která ti umožní podnikat v souladu se svým tělem i duší.

Díky své jedinečnosti si nastavíš neodolatelné služby.

Teprve potom se budeš cítit v podnikání jako ryba ve vodě a v opravdovém napojení na své schopnosti a dary. Klienti to na tobě okamžitě poznají a začnou si objednávat tvé služby, protože tvá energie bude neodolatelná a bude vyzařovat tvoji jedinečnost.

Věděla jsi, že klienti si nevybírají tvé služby, ale tebe a tvou energii?

A proto až najdeš svoji jedinečnost, už se nemusíš dál trápit s tím, co dělá konkurence.

Pochopíš, že žádnou nemáš.

Tvá cesta nebude trvat rok ani půl roku, ale bude trvat 3měsíce, protože používám jako základ metodu Neurokoučinku, která tě naučí rychle a efektivně pracovat sama se sebou a nacházet v sobě ty nejdůležitější uvědomění. Uvědomění a propojení, které vytvoří to neodolatelné napojení na tvou jedinečnost a změní tvoji podnikatelskou cestu, tak jako třeba u mojí klientky Kateřiny.

Když ke mně Kateřina přišla chtěla úplně změnit směr a stát se koučkou. Už po 6 týdnech bylo jasné, že tohle není ta správná cesta. Někdy si samy sobě v nejlepší víře svoji cestu prostě zbytečně komplikujeme. S Kateřinou jsme našly propojení jejích silných stránek a darů včetně koučování. Její cesta se, ale bude ubírat úplně jiným směrem, než si původně myslela. Už teď, ale cítím, že bude velkolepá a vydělá jí mnohem více peněz než její původní záměr.“

Proč právě já?

Lucie Galle

Jsem mentorka a koučka autentického života i podnikání. Jako mentorka ti dokážu efektivně poradit, co funguje, a co ne. Mám zkušené oko, jak v online, tak v offline podnikání. Jsem spolumajitelkou prosperující restaurace, takže tě dokážu v podnikání nasměrovat k úspěchu
a efektivitě. Zároveň jsem i koučka s hlubokým nasloucháním a schopností ti pomoct vytáhnout z hloubky tvého nitra ty největší podklady
a pomohu ti je překlopit do tvého podnikání. U hodně programů si platíš mentorku a koučku zvlášť. Já jsem 2v1. 🙏 Pracuji s efektivní metodou Neurokoučinku, a zároveň využívám i práci s energiemi a tělem. Vše vždy na míru tobě samotné v mém laskavém energetickém poli.

Pro koho je spolupráce vhodná?

Pro koho spolupráce vhodná není?


Jak bude program probíhat?

  1. Program je individuální 1:1, takže budeš mít mojí absolutní podporu. (žádná skupinová práce jen já, ty a tvé podnikání).
  2. Potkáme se 1x týdně (12 sezení) buď offline nebo online na 60 minut intenzivní práce na tvém podnikání.
  3. Obdržíš vytuněný pracovní sešit sestavený tak, aby ti efektivně pomohl na sobě pracovat.
  4. Ve V.I.P. verzi budeš mít mojí 100% podporu na Messengeru po celou dobu naší spolupráce. Nemusíš se ničeho bát, když budeš zavádět konkrétní kroky do praxe, protože tady budu pro tebe. (kromě víkendu to odpočívám a budu to učit i tebe).
  5. Po celou dobu ti budu držet laskavé energetické pole a budu tě efektivně směrovat k tvé jedinečnosti, nastavení podnikání tak, aby ti vydělávalo, zároveň tě bavilo, a hlavně tě nevyčerpávalo.

Cesta ve verších:

Jsi lapena do svých nápadů,
kolikrát ztrácíš náladu…
Kam jenom si jít pro radu?
Tolik jsi toho vyzkoušela,
receptů, kurzů, dobrých rad,
a stále ještě necítíš se celá,
a stále nevíš, kudy se máš dát?

Snad pořád váháš, zda jsi dost dobrá,
jestli ti pomůže slon nebo kobra…
Věz, že Tvá cesta na Tebe už čeká
(i když Tvá mysl trochu se jí leká)
Jestli chceš vědět kudy kam,
nabídku pro Tvůj rozjezd mám.

Vezmu Tě do krajiny Tebe sama,
jak laskavá a milující máma,
vyslechnu Tvoje vize, plány,
– pak mnohé věci vyjasní se samy.

Posdílím svoje zkušenosti,
zbytečnostem pak řeknem dosti
– a autenticky, v celistvosti
nastavíš vlastní podnikání,
staneš se svojí vlastní paní.

3 měsíce se mnou, intenzivní práce,
zmatek spolu vyladíme,
prodej půjde hladce.

Autorka básně: Kateřina Vašáková

Jaká je cena Cesty z nitra k jedinečnosti v podnikání?

CENA

Základní varianta spolupráce

Celková cen za 3 měsíce 36 000 Kč

Cestu můžeš uhradit v celkové hodnotě nebo formou měsíčních splátek 3 x 12 000 Kč nebo 6 x 6 000 Kč.

V.I.P. varianta ( navíc moje podpora na Messengeru )

Celková cena za 3 měsíce je 45 000

Cestu můžeš uhradit v celkové hodnotě nebo formou měsíčních splátek 3 x 15 000 Kč nebo 6 x 7 500 Kč.

Je čas následovat svoji touhu a přeměnit ji v úspěšné autentické podnikání.

Časté otázky a odpovědi?

Jak je program časově náročný?

Zabere ti hodinu času týdně a nějaký čas na plnění tvých jedinečných kroků. Nic, co bys nedokázala zvládnout, pokud se chceš ve svém podnikání opravdu posunout.

Co když budu nemocná nebo budu mít nějakou nepředvídatelnou událost?

Sezení je lepší mít pro větší efektivitu pravidelně každý týden. Pokud se, ale vyskytne nějaká nepředvídatelná událost, tak není problém ho odložit nebo přesunout. 

Jsou sezení opravdu individuální?

Ano, je to individuální program, takže žádné skupinové sezení, ale individuální jen se mnou.

Kdy program začíná?

Začátek je vždy po vzájemné dohodě a vždy se snažím maximálně vyjít časovým možnostem klientek.

Jak poznám, zda je program pro mě?

Pokud cítíš, že je to přesně to, co teď potřebuješ, tak je program rozhodně pro tebe. Pokud si nejsi jistá, tak to zjistíme na informačním callu zdarma.

Jak bude probíhat call zdarma?

Call si můžeš rezervovat přes tlačítko REZERVOVAT CALL ZDARMA nebo pokud ti nevyhovují termíny, tak mi napiš na Messenger. Spojíme se přes Zoom, na který ode mě dostaneš link. Call bude trvat cca 45 minut. Bude probíhat v příjemné atmosféře, takže se nemusíš ničeho bát. Budeš mít dostatek času na to se rozhodnout, zda je Cesta pro tebe. Mým hlavním cílem je kvalita a ne kvantita.

Může se stát, že zjistíme, že Cesta není pro tebe?

Ano, může se to stát. A je to úplně v pořádku. Pokud nebudu mít pocit, že Cesta je pro tebe, tak ti to řeknu a nabízet ti jí dále nebudu.

Reference

"Když jsem před 3 měsíci vstupovala do individuálního koučinko - mentorinkového programu k nastavení podnikání, neměla jsem tušení, jak se definuje a hledá (a nachází!) cílový klient. Jaké jsou strategické postupy k dosažení cíle, jak si upřesnit svou vizi, to jsem netušila! O to víc si cením trpělivosti a přátelského přístupu Lucky. S Luckou jsme se scházely jednou týdně online, ta hodina vždy velmi rychle utekla, protože jsme moje téma probíraly nejen z pohledu podnikání, ale i z pohledu lidského, se vší empatií. Pokud mohu doporučit někoho, kdo rozumí jak podnikání, svému oboru a zároveň má lidské kvality, včetně empatie a touhy pomáhat, doporučuji jednoznačně Lucii Galle."
Olga Pechová
Průvodce pečujících, paliativní sestra
"S Lucií jsem navázala spolupráci, protože jsem chtěla nastartovat podnikání. Roky jsem se tímto trápila, nedokázala se posunout a hodně jsem o sobě pochybovala. Při každé konzultaci Lucie kontrolovala můj vztah k zadanému cíli, a to mi přišlo naprosto skvělé a moc mi to pomáhalo. Lucie mi tak omezila možnost uhnout z cesty, pro kterou jsem se rozhodla. Díky Lucce jsem si uvědomila, že moje pochybnosti o sobě jsou naprosto liché a zbytečné. Vždy dokážu udělat to, co je třeba, a i když jsem to dřív nedělala, není to pro mě žádný problém. Objevila jsem v sobě kreativitu, otevřenost a autenticitu a odolnost vůči chybám. Byl to velmi dobře investovaný čas i peníze.
Lenka Kačerková
Průvodkyně